Referencie

S pánom Fujaszom ma zoznámil kolega, ktorý už bol jeho klientom. Na začiatku spolupráce sme riešili prenos hypotéky. Postupne to bolo o ďalších potrebách. Skonsolidovali sme investície na dôchodok. Od II. a III. piliera až po diverzifikované investície do fondov aj komodít. Taktiež mám stratégiu na mimoriadnu splátku hypotéky. Teším sa. Výborná komunikácia, osobný prístup, proaktivita a v neposlednom rade ľudskosť. Som spokojný i vďačný zároveň. Verím, že budete tiež...
Michal Skukálek - michal.skukalek@gmail.com - Pracovník IT
Spoluprácu s p. Fujaszom nám odporučila jeho klientka. Kolegyňa mojej manželky v práci. Sme jej vďačný. V tom čase sme riešili financovanie bývania, následne ďalšie naše potreby. Spolupracujeme teda už niekoľko rokov. Cením si, že vo vzájomnej spolupráci pán Fujasz vždy ako prvé má na zreteli uspokojenie našich potrieb. Prišiel čas opätovne prehodnotiť nastavenie finančných tokov a s tým súvisiacich produktov. Komplexné riešenia nám dávajú zmysel. Neváhajte, spoluprácu s ním odporúčame.
Ing. Branislav Daráš - branislav.daras@hotmail.com - Odborný referent
Zoznámili nás naši kamaráti, ktorí sú už dlhšie klientmi p. Fujasza. Riešili sme v tom čase otázku nášho vlastného bývania. Naša situácia nebola najjednoduchšia. Riešenie vyžadovalo určitú prípravu. Pán Fujasz nám pomohol. Sme nadmieru spokojní s profesionálnym prístupom, komunikáciou, hľadaním najlepších riešení. Aj za schopnosť motivovať nás, že to čo chceme, sa dá dosiahnuť. Pre nás veľká pomoc. Dnes už bývame vo vlastnom. Je to krásny pocit. Sme vďační za realizáciu. Všetko je nad naše očakávania. ODPORÚČAME, určite bude každý spokojný!
Daniel & Réka - danielpatasi@gmail.com - Referent
S pánom Fujaszom nás zoznámili naši kamaráti. Oni v tom čase už boli jeho klientmi. Potrebovali sme vyriešiť úvery s vyššou úrokovou sadzbou. Taktiež financovanie zariadenia našej domácnosti. Pán Fujasz nám spracoval návrhy možných riešení. Výsledkom bolo splatenie predošlých úverov do jedného nového úveru s nižším úrokom. A zároveň sme získali peniaze na zariadenie našej domácnosti. Tešíme sa, že máme doma už všetko podľa našich predstáv. Sme spokojní s riešením pána Fujasza. S jeho prístupom, komunikáciou. Aj s prácou, ktorú urobil nad rámec sprostredkovania úveru. Odporúčame využiť jeho služby.
Silvia Klimanová s manželom - silviafabriova26692@gmail.com - Floor manager
Moja kolegyňa spolupracuje s p. Fujaszom v oblasti financií. Pri jednej príležitosti ma s ním zoznámila. Dohodli sme sa na stretnutí, kde sa ma pán Fujasz pýtal na moje potreby. Páčila sa mi jeho profesionalita. Taktiež jeho prístup k mojim potrebám. Ponúkol mi iný, systematický a hlavne pragmatický pohľad na riešenie mojej budúcnosti. V danom čase sme sa dohodli na riešení môjho dôchodku. Taktiež na vzájomnej spolupráci a riešení ďalších potrieb môjho života. So spoluprácou som spokojný.
Mgr. Ladislav Kaderábek - kaderabeklaci@gmail.com - Sprostredkovateľ
S pánom Fujaszom spolupracujeme pár rokov. Volala som mu na odporučenie môjho kolegu z práce. Kolega je tiež jeho klientom. Spoluprácu sme začali konsolidáciou nevýhodných úverov. Výsledkom bol úver s významne lepšou úrokovou sadzbou. S partnerom sme sa potom rozhodli pre vlastné bývanie. Vysnívaný dom sme hľadali pár mesiacov. Priebežne sme dostávali aktualizované ponuky na financovanie kúpy. Páčila sa nám nezávislosť pri predkladaní riešení. Vždy sme dostali možnosť výberu z viacerých ponúk. Poukázal nám na výhody, či riziká. Riešili sme spolu aj poistenie a investície. Vždy sme sa stretli s jeho ochotou. So snahou vybaviť a čo najlepšie pomôcť.
Ing. Tünde Lukácsová – tunde.lukacsova@gmail.com – Test engineer
Pán Fujasz nám bol odporučený našimi známymi, ktorí sú tiež jeho klientmi. Pomohol nám už viackrát. Pri hypotéke, poistení, aj investíciách. Spolupracujeme dlhšiu dobu a so spoluprácou sme maximálne spokojní. Čo povie to urobí, pripraví či vybaví. Všetko potrebné priebežne komunikujeme. Vďaka jeho skúsenostiam a odporúčaniam sme už ušetrili peniaze, aj čas pri vybavovaní. Dá sa na neho spoľahnúť. Odporúčam všetkým, čo potrebujú pomoc v tejto oblasti.
Ing. Andrej Varga - vargaandrej71@gmail.com - Analytik IT
Pána Fujasza som spoznal náhodne pri stretnutí na výstave, kde mali stánok s investičným zlatom. Prehodili sme pár slov, vymenili vizitky. Odniesol som si letáky k investičnému zlatu. Zaujalo ma to. Viem, že aj starí rodičia mali zlato. Z ktorého neskôr po predaji postavili dom. No a ja dnes bývam v ňom. Chcel som vedieť viac a stretli sme sa. Vďaka za informácie aj odporúčania pán Fujasz. Viem, že je to správna voľba, ktorá mi už dodnes zarobila.
Mgr. Miroslav Kováč - miro.kovac@yahoo.com - Account manager
Pánovi Fujaszovi som zavolala na základe odporúčania môjho kamaráta. Mala som vyhliadnutý byt, ktorý som si chcela kúpiť. Ukázal mi ako skombinovať hypotéku s úverom stavebnej sporiteľne, kde som mala dovtedy sporenie. Tak som mohla financovať celú kúpu bytu z úverov. Časť prostriedkov, ktoré som predtým mala odložené na kúpu som tak mohla použiť ešte na zariadenie. A zostala mi aj rezerva na nepredvídané udalosti. Som vďačná za toto riešenie. Odporúčam Vaše služby ľuďom v mojom okolí pán Fujasz, ďakujem.
Ing. Alena Balážová - ali74@zoznam.sk - Ekonómka
Stretli sme sa vďaka môjmu strýkovi. Pán Fujasz, ukázali ste mi úplne iný pohľad na vlastné financie. Dnes viem, že to nie je o bezhlavom nakupovaní produktov, či investícií. Vďaka konzultáciám a odporúčaniam vnímam súvislosti medzi mojimi potrebami, príjmami aj výdavkami. Konečne mám danú koncepciu. Získal som istotu a viem kam to smeruje. Ďakujem. Ďuri
Bc. Juraj Horváth - durika.horvath@gmail.com - Manažér obchodného tímu
Pána Fujasza sme spoznali pred niekoľkými rokmi prostredníctvom jeho klienta, ktorý je našim rodinným známym. Riešili sme investície na dôchodok. Pán Fujasz na naše potreby a požiadavky vždy ochotne a promptne reagoval. Odborné veci vie podať ľudsky, pritom profesionálne riešiť. Vždy bol nápomocný. Vyzná sa vo svojom odbore. Má schopnosť veci dotiahnuť. Teší ma, že v prípade potreby sa na neho môžeme obrátiť.
Katarína Muchová - ktkmuchova@gmail.com - Referent v štátnej správe

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie